Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

25 жовтня відбувся Радіодиктант національної єдності – 2024, найбільший українськомовний флешмоб, що об’єднав знавців і шанувальників української мови з усього світу. Радіодиктант – це не лише написання тексту, а символ непохитного прагнення українців плекати та розвивати свою мову й культуру. За традицією, до акції долучився Ніжинський державний університет: професори, доценти, кандидати наук і старші викладачі, адміністративні працівники, студенти – від першокурсників до магістрантів – усі писали диктант.

Цьогоріч авторкою тексту для диктанту під назвою «Магія голосу» стала відома українська письменниця Оксана Забужко.

Читав його поет, а нині військовослужбовець, Павло Вишебаба.

Під час написання диктанту сигнал повітряної тривоги змусив учасників перерватися й перейти з читацького залу до укриття, де диктант продовжили, адже «…нашого голосу більше нікому й ніколи не вимкнути й не заглушити».

Дарина Даценко

Переглянути більше фото